Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
ten caly kamp nie na darmo ma na imie geeke henki ......moze wszystkich w d..... pocałowac . Niech by tak wszyscy Polacy z tad wyjechali to by ich gospodarka na ryj padla .Niech zaczna wkoncu sznowac nasza mniejszosc Narodowa bo coraz wiecej z nas mieszka tu na stałe a za 20 lat nasze dzieci beda napewno mialy cos do powiedzenia w ich rzadzie i wtedy dopiero zaczna sobie w brode pluc.........Jak tak strasznie chca pozadki robic to niech zaczna od siebie bo juz gorszego syfu nie ma jaki robia sami.......szkoda tylko ze juz zapomnieli o 2 wojnie swiatowej.....mało tu naszych przelało krew za nich gdy wiekszosc z nich wiernie słuzyło Hitlerowi

()
to wszystko prawda ! to dlaczego tu siedzimy ? wracajmy do kraju i tam niech zajma sie nasza gospodarka mlodzi wyksztalceni ludzie ktorzy tu pracuja nawet przy sortowaniu odpadow itp ja juz sie zbieram do powrotu i naprawde nie chce tu zyc bo opinia o nas jest przerazajaca .

()
Początkujacy
W odpowiedzi na to co przeczytałem chciałem dodać.
Prawda jest taka że w Polsce jest za mocno zabetonowany dostęp do stanowisk więc młodzi zdolni nie są w stanie się przebić więc korzystają z tego co mają dostępne czyli wyjeżdżają. Jeżeli chodzi o gości to ja również nie zapraszam do siebie ludzi którzy nie potrafią się zachować, ale powiem że jak sobie mój sąsiad zaprosi ludzi którzy nie potrafią się zachować to nie biegam po urzędach żeby go szybko eksmitowali.
Wszyscy wiemy że cały dobry wizerunek jest niszczony przez zachłanność i chciwość tak Agencji pracy jak i pewnie w jakiś sposób współpracująca z nimi jakaś część rządu. To Agencje ściągają byle kogo do pracy, przeliczając zarobione pieniądze nie mają czasu na pracę czyli przypatrywanie się kto jak się zachowuje po pracy. Rozrabiaków i nierzadko Kryminalistów nie wyrzuca się do kraju bo oprócz tego że zarabiają kasę dodatkowo pomagają trzymać za mordy tych ogarniętych przed zgłaszaniem nieprawidłowości. Nierzadko w normalnym grupowym otoczeniu narzuca się kryminalno więzienne zasady, zastraszania, wymuszenia. Agencja zarabia ogromne pieniądze a to znaczy że ogromne podatki idą do rządu wiec chyba o to chodzi żeby było tak jak jest tylko w momencie kiedy już nie mają dla nas pracy chcą umieć w zgodzie z własnym prawem powiedzieć .
Spier....j Polaczku już nie jesteś nam potrzebny. Wypie....aj stąd.

()
Początkujacy
tego że zarabiają kasę dodatkowo pomagają trzymać za mordy tych ogarniętych przed zgłaszaniem nieprawidłowości. Nierzadko w normalnym grupowym otoczeniu narzuca się kryminalno więzienne zasady, zastraszania, wymuszenia. Agencja zarabia ogromne pieniądze a to znaczy że ogromne podatki idą do rządu wiec chyba o to chodzi żeby było tak jak jest tylko w momencie kiedy już nie mają dla nas pracy chcą umieć w zgodzie z własnym prawem powiedzieć .
Spier....j Polaczku już nie jesteś nam potrzebny. Wypie....aj stąd.

()
Początkujacy
chca nas sie pozbyc bo z braku pracy polacy wreszcie ruszyli swoje madre glowy i poszli po zasilek a nie zjezdzaja do polski szkoda ze Turasy z 9 dzieci chodza po urzedach po zasilki,tak przypatruje sie temu wszystkiemu juz 4 lata i doszedlem do jednego wniosku NIEWOLNNICTWO 21 WIEKU . Odwalamy za nich 90% roboty a oni chca sie pozbyc jak zuzytych szmat pracodawcy sa zadowoleni z naszych uslug tylko pracownicy nie bo zdali sabie sprawe ze jednak polak nie jest taki glupi ,jak Marokanie czy Turasy.Jestem z wami pozdrawiam i nie dajmy sie!!!!!.


Bliżej nas